П’ятеро громадян Австралії воювали проти ЗСУ на Донеччині

МВС України виявило п’ятьох громадян Австралії, які воювали на боці бойовиків на окупованому Донбасі, інформує 1NEWS з посиланням на Департамент комунікації МВС України.Про це під час робочої поїздки до Австралії заявив Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.


“Україна — перший полігон, де Росія випробовує свої гібридні технології, і ми маємо великий досвід, як від них відбиватися. У цьому конфлікті є і „шукачі пригод“ із Австралії, які увійшли до складу незаконних збройних формувань”, — – заявив Арсен Аваков.


За його словами, дана категорія людей із досвідом участі у гібридних конфліктах є носіями специфічної інформації і становить небезпеку не лише для українського, а і австралійського суспільства, і можуть шкодити національній безпеці на користь агресивним діям РФ.


“За цим напрямком ми співпрацюємо із Італією і Великою Британією, тому ми б хотіли і вам передати цей список із п’яти осіб, які є громадянами Австралії, для реагування та жорстких дій”, — зазначив Міністр внутрішніх справ.Джерело статті: “https://1news.com.ua/ipol/p-yatero-gromadyan-avstraliyi-voyuvali-proti-zsu-na-donechchini.html”