В Україні хочуть змінити порядок надання монетизованих пільг на комуналку


Міністерство соціальної політики ініціює зміни до порядку надання пільг у грошовій формі, щоб надати можливість пільговикам змінювати форму отримання субсидій у будь-який період. Про це сказав заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко під час брифінгу.

- Міністерство зараз ініціює внесення змін до порядку надання пільг у грошовій формі для того, щоб дати можливість пільговикам не тільки до 15 жовтня змінювати форму отримання субсидій, а робити це в будь-який період опалювального сезону, — сказав Музиченко.

Він пояснив, що ухвалення таких змін дасть можливість пільговику в будь-який період змінити форму надання пільги, якщо з якихось причин постачальник послуг невчасно і неякісно виконує свою функцію.

- На сьогодні цей проєкт постанови проходить процедуру погодження із центральними органами виконавчої влади, ми пропонуємо, щоб з 1 січня 2020 року ті пільговики, які бажають перейти на готівкову форму (надання пільг — ред.), могли це зробити в будь-який момент, — зазначив заступник міністра.

Він також закликав пільговиків звертатися до органів соціального захисту населення за місцем проживання, аби уточнити інформацію щодо нарахування чи не нарахування відповідної пільги.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/ukraine/v-ukrayini-hochut-zminiti-poryadok-nadannya-monetizovanih-pilg-na-komunalku-381744”