Україна позичить 500 млн євро у Європи через МВФ

Міністр фінансів Оксана Маркарова заявила, що Україна може отримати 500 млн євро макрофінансової допомоги від Європейського Союзу.

Відповідні кошти нададуть Києву в разі досягнення угоди з Міжнародним валютним фондом. Про це глава Мінфіну повідомила на Facebook.

"Досягнення угоди з МВФ відкриває двері до отримання 500 мільйонів євро макрофінансової допомоги від ЄС на дуже вигідних умовах в найближчі місяці", – зазначила вона.

Новини
Мінфін пояснив, що відбувається із держбюджетом України

"Разом з недавнім ухваленням закону про боротьбу з відмиванням грошей слід відкрити шлях і до макрофінансової допомоги", – заявив глава представництва Європейського Союзу в Україні Матті Маасікас.

При цьому, за даними Мінфіну, борг України перед МВФ за місяць виріс на 300 млн доларів – до 2,42 млрд доларів.

Україна позичить 500 млн євро у Європи через МВФ
Україна може отримати 500 млн євро макрофінансової допомоги від Європейського Союзу

Україна може отримати 500 млн євро макрофінансової допомоги від Європейського Союзу

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • У 2018-му сукупний державний (прямий і гарантований) борг України у доларовому еквіваленті досяг 78,32 млрд доларів. Так, за підсумками минулого року цей показник зріс на 2,02 млрд доларів, або на 2,6%.


  • У гривневому еквіваленті обсяг державного та гарантованого державою боргу досяг 2,169 трлн гривень. Це на 26,95 млрд гривень, або на 1,26% більше, ніж торік.


  • У бюджеті України на 2020 рік заклали доходи на рівні 1 трлн 79 млрд гривень і витрати 1,17 трлн гривень.


  • "Діра" складе 95 млрд гривень. А на держборг витратяться рекордні майже 40% доходів бюджету.


Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Читайте всі новини по темі "транш МВФ" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/ukraina-pozichit-500-mln-evro-u-evropi-cherez-mvf.htm”