Дудку та Бессарабова етапують в Ставропольський край

Українських політвʼязнів Володимира Дудку і Олексія Бессарабова етапують в одну з колоній Ставропольський край. Про це повідомив син Володимира Дудки Ілля Каверников, передає «Крым.Реалии».

«Станом на вчорашній день (8 грудня) вони були ще в Пʼятигорську. Їх етапують кудись в Ставропольський край. Імовірно, або перша, або 11 колонія. Більше нічого не знаю», — сказав Кавернік.

  • У листопаді 2016 року ФСБ у Севастополі затримала трьох українців за підозрою в нібито підготовці теракту. Затриманими виявилися Володимир Дудка, Олексій Бессарабов і Дмитро Штибліков, яких пізніше суд заарештував. У листопаді 2017 року Штибліков уклав угоду з російським слідством і отримав термін у пʼять років позбавлення волі.
  • Міноборони України заперечує присутність «диверсантів» в анексованому Криму. Звинувачення ФСБ в українському відомстві вважають черговим фейком.
  • 4 квітня російський суд засудив кримчан до 14 років колонії суворого режиму. Пізніше вони були включені в список наступного обміну полоненими між Україною і Росією.
  • 26 листопада Володимира Дудку і Олексія Бессарабова вивезли із Сімферопольського СІЗО в російський Краснодар.


Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/news/39343-ukrajinskih-politv-yazniv-dudku-ta-bessarabova-etapuyut-v-stavropolskiy-kray”