У Німеччині викрили угруповання, яке займалося нелегальним працевлаштуванням українців

ruki/www.flickr.com

У Німеччині поліція викрила організоване злочинне угруповання

ruki/www.flickr.com


У Німеччині співробітники поліції розкрили організоване злочинне угруповання, яке займалося нелегальним працевлаштуванням громадян України.

Про це повідомляє DW.

За словами представника поліції в Ганновері, в середу, 13 листопада правоохоронці провели спецоперацію з нейтралізації цієї злочинної мережі в шести федеральних землях.

До рейду було залучено 510 співробітників поліції. Під час спецоперації проводилися масштабні обшуки кількох десятків будинків і виробничих приміщень в Північній Саксонії, Бремені, Шлезвіг-Гольштейні, Північному Рейні-Вестфалії, Бранденбурзі та Рейнланд-Пфальці. Також було видано кілька ордерів на арешт.

Затриманий був 52-річний чоловік, якого називають одним з керівників злочинного угруповання. Реальне число учасників угруповання поки не визначили.

В ході спецоперації було конфісковано докази — ноутбуки, мобільні телефони, документи, готівку і цілий арсенал зброї.

Читайте також:

Щороку Україну залишає мільйон громадян. Які вакансії та де пропонують заробітчанам

У поліції заявили, що група злочинців залучала до Німеччини працівників зі Східної Європи, переважно з України, які приїздили в країну нібито з туристичною метою, однак потім вони залишалися для трудової діяльності, хоча за законом не мали на це права.

Зловмисники видавали їм фальшиві документи і посвідчення для проходження реєстрації в місцевих органах влади і в соціальних й страхових службах.

Крім того, злочинне угруповання мало власне агентство, яке допомагало українцям нелегально працевлаштуватися, а також надавало підтримку з пошуком житла біля місця роботи.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/robota-v-nimechchini-policiya-upiymala-zlovmisnikiv-novini-svitu-50053598.html”