Українець обікрав Microsoft


25-річний українець Володимир Кващук, який працював тестувальником у Microsoft, "заробив" на подарункових картах компанії 10 мільйонів доларів.


Про це повідомляє Українська правда з посиланням на The Register


Деталі: Кващук працював QA-тестувальником у команді Microsoft, відповідальній за комерційну діяльність в інтернеті 2016–2018 років.


Тестувальники Microsoft можуть робити безкоштовні покупки, користуючись знижковими картами. Щоб запобігти шахрайству, компанія заблокувала можливість доставки фізичних товарів, замовлених за цими картками.


Замість "фізичних товарів" Кващук купував за знижками подарункові сертифікати в магазині Microsoft і продавав їх третім особам.


Внаслідок різкого стрибка у використанні подарункових сертифікатів Microsoft організувала внутрішнє розслідування. Потім підключила Секретну службу і Податкове управління США. Правоохоронці відстежили ланцюжок акаунтів і цифрових гаманців, вказавши на Кващука.


За даними звинувачення, він завдав компанії збитків на $10 мільйонів, купив собі Tesla за $162 тисячі і віллу біля озера за $1,6 млн. Чоловікові загрожує до 20 років в’язниці і штраф у $250 тисяч.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


  • Волинян закликають оновити Windows, щоб уникнути кібератак
  • Microsoft додасть нову клавішу в клавітуру


Джерело статті: “https://konkurent.in.ua/publication/43680/ukrainets-obikrav-microsoft/”