Сенсаційний поворот у справі про Боїнг, тепер всі дізнаються правду: «Затримано...»


Служба безпеки України затримала водія автотягача, який причетний до катастрофи Boeing 777 рейсу МН17 в небі над Донбасом.

17 липня стало відомо, що українськими спецслужбами було затримано водія тягача, який перевозив зенітно-ракетний комплекс «Бук», з якого був збитий Boeing 777 рейсу МН17 на Донбасі.

Про це в середу на брифінгу заявив заступник начальника Головного слідчого управління СБУ Віталій Маяков:

Завдяки цьому відео з телефону ми встановили, кому належить цей трейлер. Ми встановили особу з числа бойовиків, яка забрала його на автопідприємстві в Донецьку. Через 3 роки нам вдалося цю особу, яка нічого не підозрювала, затримати, коли він перетинав кордон на підконтрольній нам території з РФ. Ми його затримали, зараз він відбуває покарання тут, в Україні “.

Більш того, оприлюднено відео-доказ – а саме відео, зняте на телефон, на якому видно, як Донецьком на автотягачі везуть ЗРК «Бук», з якого, в подальшому було збито Boeing 777.


Нагадаймо, згідно з розслідування Спільної слідчої групи (JIT), малайзійський боїнг був збитий з російського зенітно-ракетного комплексу “БУК”. Відразу 17 липня загинули пасажири і екіпаж рейсу МН17 – 298 осіб: громадяни Австралії, Бельгії, Канади, Німеччини, Індонезії, Ірландії, Ізраїлю, Італії, Малайзії, Нідерландів, Нової Зеландії, Філіппін, Румунії, Південної Африки, В’єтнаму, Великобританії та Сполучених Штатів Америки.

За інофрмації EUvsDisinfo, протягом травня-червня 2018 роки кількість таких фейків значно зросла, особливо після того, як 24 травня JIT оприлюднила докази, що літак був збитий російською ракетою.

Джерело статті: “http://naberejna.com.ua/5992-sensacyniy-povorot-u-sprav-pro-boying-teper-vs-dznayutsya-pravdu-zatrimano.html”