ООН засудила режим Асада за використання забороненої зброї у Сирії

Сирія після бомбардування — ООН засудила режим Асада за використання забороненої зброї у Сирії
Сирія після бомбардування


Згідно з даними ООН, режим Асада неодноразово атакував житлові райони, особливо в провінції Ідліб, що призвело до загибелі цивільних осіб


В ООН засудили сирійський режим Башара Асада за використання забороненої зброї проти цивільного населення.


«ООН рішуче засуджує використання сирійською владою заборонених боєприпасів, використання важкої зброї у населених пунктах, обстріли, повітряні удари, використання запальних снарядів, балістичних ракет та касетних бомб, а також використання голоду та облоги, спрямованих проти цивільного населення, як методу ведення війни», — йдеться у повідомленні.


Згідно з даними ООН, режим Асада неодноразово атакував житлові райони, особливо в провінції Ідліб, що призвело до загибелі цивільних осіб.


Туреччина та РФ домовилися у вересні минулого року перетворити провінцію Ідліб на зону деескалації, в якій забороняються акти насильства.


Сирійський режим, однак, послідовно порушує умови припинення вогню, здійснюючи напади в зоні деескалації.


До слова, нещодавно Спікер уряду Німеччини Штеффен Зайберт заявив, що німецька сторона відповіла відмовою на запит США відправити війська в Сирію.


Джерело: Укрінформ


Джерело статті: “https://glavcom.ua/world/observe/oon-zasudila-rezhim-asada-za-vikoristannya-zaboronenoji-zbroji-u-siriji-609772.html”