Тендер на будівництво траси «Кропивницький-Миколаїв» знову заблокували

Дві фірми заблокували початок торгів з визначення підрядника для будівництва бетонної траси Н-14 «Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв» вартістю понад мільярд гривень, які повинні були початися 23 травня.

Про це свідчить відповідна інформація в системі державних закупівель “ProZorro», пише «Преступности.Нет»

17 травня ТОВ «Альтіс-Констракшн» подало скаргу в Антимонопольний комітет України. У цій фірмі вважають, що до них застосували дискримінаційні умови конкурсу, що стало причиною відсторонення від участі в аукціоні. На думку замовника, вони не надали документальне підтвердження наявності техніки для будівництва подібної дороги.

А 18 травня в АМКУ надійшла скарга від фірми «Полтавадорцентр» – в цій фірмі також поскаржилися на своє відсторонення, яке вважають дискримінаційним, але просять АМКУ скасувати допуски і двох інших учасників торгів: ТОВ «Альтком» і ТОВ «Ростдорстрой».

Першу скаргу АМКУ розгляне 30 травня, а другу – 31 травня.

Відзначимо, що «Альтіс-Констракшн» входить в корпорацію «Альтіс-Холдинг» Олександра Глімбовського – тестя Романа Насирова, який з 2015 року очолював Державну фіскальну службу.

Нагадаймо, в квітні голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко повідомляв, що Служба автомобільних доріг в області отримала всі необхідні дозволи на виконання будівельних робіт на ділянках траси Н-14 «Миколаїв – Кропивницький». До цього також була спроба заблокувати цей тендер, але Антимонопольний комітет України відмовив фірмі, яка подала скаргу.

Як повідомляв “Без купюр”, декількома тижнями раніше начальник служби автодоріг в Кіровоградській області Вадим Коюденко зазначв, що в 2018 році відремонтували близько 20 кілометрів дороги “Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв”, а цього року планують відремонтувати ще 33 кілометри до кордону з Миколаївською областю.Джерело статті: “http://www.kypur.net/tender-na-budivnytstvo-trasy-kropyvnytskyj-mykolayiv-znovu-zablokuvaly/”