Жодна армія світу не була такою успішною у війні з Росією, як українська, – нардеп

Більших успіхів, ніж українська армія має в боротьбі з Росією протягом останніх 5-ти років, не мала жодна армія світу.


На цьому наголосив народний депутат України Олександр Бригинець у ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.


Депутат нагадав, що коли Петро Порошенко почав свої президентські повноваження, то весь Донбас був окупований. Але згодом було зроблено все можливе, щоб звільнити дві третини територій.


«Більших успіхів, ніж українська армія має в боротьбі з Росією, не мала жодна армія світу. Яка ще армія без прямої військової підтримки змогла протистояти РФ у період, коли вона стала однією із найпотужніших атомних держав?


І коли я зустрічаюся із генералами НАТО, то вони визнають, що мають багато чому вчитися в українських військових. Адже з такою армією та зброєю, яка була в 2014 році, воювати було майже неможливо, і Путін про це добре знав», – підкреслив Олександр Бригинець.


Політик також зазначив, що, на його думку, є визначальною ознакою для головнокомандуючого, та хто може ним бути, зважаючи на вибори Президента України, які відбудуться 31 березня.


«Безумовно, стать не має значення – і жінка так само може бути гарним головнокомандувачем. Що ж до Юлії Тимошенко, то вона буде поганим головнокомандувачем не через те, що жінка, а тому, що за 5 років війни жодного разу не була в зоні АТО, не зустрічалася з людьми на фронті, будучи при цьому керівником фракції та лідером опозиції. Як так могло статися, що в такий важкий для країни час один із чільних політиків жодного разу не відвідав військових!?» – наголосив Олександр Бригинець.


Нагадаймо, оприлюднені нові свідчення, які доводять, що російські військові на Донбасі під виглядом місцевих «ополченців» співпрацювали з моніторинговою місією ОБСЄ.Читайте більше новини про: вибори Президента


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/03/25/zhodna_armiya_svitu_ne_bula_takoyu_uspishnoyu_u_viyni_z_rosiieyu_yak_ukrainska__1536801”