Це весна: синоптик дала цікавий прогноз погоди для України


Відомий український синоптик Наталка Діденко дала цікавий прогноз погоди до кінця місяця і запевнила – весна вже на порозі.


Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це Діденко написала на власній сторінці у Facebook.


За словами синоптика, в неділю, 17 лютого, був один із найкращих – синоптично – днів за мінімум три минулі місяці.


“Сонце, яке цілий день лилося на наші авітамінозні носи та щоки. Веселий вітерець, який радував, а не випікав морозом сльози на обличчі. Можливість ходити по твердій дорозі, не напружуючи щосекундно ноги від страху навернутися на остогидлій ожеледиці. І нарешті перші +10 градусів! Не близько нуля, не боязкі +5 градусів, а саме +10 градусів”, – зазначила синоптик.


Як наголосила Діденко, в неділю, 17 лютого, було перше справжнє потепління.


“Це сонячне світло показало кінець зимового тунелю і що хоч ми знаємо, що тунель треба пройти до кінця і що ще будуть морози і навіть сніг, але ось ці сьогоднішні +10 вже допоможуть не збитися з дороги, не впасти у відчай і вже ніхто не вкраде наше знання про прийдешню весну”, – оптимістично резюмувала Наталка Діденко.


Нагадаймо, раніше синоптик Наталка Діденко попередила про різке похолодання в понеділок, 18 лютого. У зв’язку з цим знизиться температура повітря: вночі до -3…+3 градусів, вдень до +3…+6 градусів (після +6…+12 в неділю, 17 лютого).


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/02/18/tse-vesna-sinoptik-dala-tsikavij-prognoz-pogodi-dlya-ukrayini/”