Навряд чи хтось буде сумніватися: В якому українському місті найкраще жити

Дослідники оцінювали 226 міст світу за 8 показниками.

Львів визнано одним із найкращих міст у світі. Фото: соцмережі.

Львів — найкраще серед українських міст за індексом якості життя. У щорічному рейтингу порталу Numbeo місто посіло 174 місце і отримало 115,36 бала, передають

Серед інших міст України у рейтинг потрапили Київ – 192 місце, Одеса — 193. Харків — 195, Дніпро – 201. На першому місці у рейтингу Numbeo — австралійське місто Канберра. Отримало 224,3 бала. У першій трійці також голландський Ейндховен і столиця американського штату Північна Кароліна – Ролі.

Дослідники оцінювали 226 міст світу за 8 показниками. Зокрема, індексом купівельної спроможності, безпеки, охорони здоров’я, вартості життя, співвідношення ціни нерухомості до доходів, індексу часу руху транспорту, забруднення і кліматичний індексу.

Читайте також на сайті:

  • У Львові в новорічну ніч напали на громадянку Польщі У Львові в новорічну ніч напали на громадянку Польщі
  • Історія про Різдво: Новорічне світлове шоу на фасаді львівської опери вразило мережу (фото, відео) Історія про Різдво: Новорічне світлове шоу на фасаді львівської опери вразило мережу (фото, відео)
  • Пожежа на різдвяному ярмарку у Львові: Людей рятував герой боїв за Авдіївку (фото) Пожежа на різдвяному ярмарку у Львові: Людей рятував герой боїв за Авдіївку (фото)
  • Поки у СРСР боролися із Поки у СРСР боролися із "куркулями": Як у довоєнному Львові проводили міжнародні автоперегони (фото)

Джерело статті: “http://patrioty.org.ua/ecomomic/navriad-chy-khtos-bude-sumnivatysia-v-iakomu-ukrainskomu-misti-naikrashche-zhyty-262678.html”