Вчені попередили про страшні наслідки епідемії коронавірусу для психіки

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

Пандемія коронавірусу COVID-19 може спровокувати масові проблеми з психічним здоров’ям – в житті людей з’явилося дуже багато стресових факторів, які будуть викликати емоційні труднощі.

Об этом сообщает FLB

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Associated Press.

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш звернувся до світових урядів зміцнити сферу психічної терапії, оскільки багато людей відчувають стрес через пандемію COVID-19.

Популярні новини зараз
 • Україна заборонила громадянам виїзд за кордон без спецдозволу МЗС: що відомо
 • День вишиванки 2020: коли відзначають свято в Україні
 • Долар пробив психологічну позначку: що відбувається на ринку валют
 • “Після десятиліть зневаги і недостатніх інвестицій в служби охорони психічного здоров’я пандемія COVID-19 наразі вражає сім’ї та громади додатковим психічним стресом”, – заявив генсек ООН.

  За його словами, люди хвилюються через смерть рідних, втрату роботи, ізоляцію, проблеми в сім’ї, страх перед майбутнім і так далі. Також він зазначив, що в особливій групі ризику перебувають медпрацівники, літні люди та молодь із психічними розладами.

  “Емоційні труднощі серед дітей і підлітків посилюються сімейним стресом, соціальною ізоляцією, причому деякі стикаються зі зростаючим насильством, порушенням освіти і невпевненістю в своєму майбутньому”, – зазначив він.

  Згідно з прогнозами ООН, якщо не буде вжито заходів, то через епідемію імовірне довгострокове зростання кількості і серйозності проблем із психічним здоров’ям у всьому світі.

  Нагадаємо, директор Інституту фармакологічних досліджень ім. Маріо Негрі в Мілані доктор Джузеппе Ремуцці вважає, що новий тип коронавірус COVID-19 може втратити свою силу і зникнути ще до появи вакцини проти цієї хвороби.

  Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/05/14/vcheni-poperedili-pro-strashni-naslidki-epidemiyi-koronavirusu-dlya-psihiki/”