Українці продовжують працювати на лайнері біля берегів Японії після карантину

Громадяни України на лайнері Diamond Princess вийшли з карантину, в якому вони перебували після спалаху на судні коронавірусу COVID-19. Всі вони є членами команди і продовжують працювати на кораблі, повідомив у ході брифінгу заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко

Об этом сообщает Руспрес

"У тих українців, які були членами екіпажу на лайнері біля берегів Японії, вже карантин закінчився. Вони були випущені на берег, вони продовжують працювати на судні. І тільки двоє українців, у яких була діагностована коронавірусна інфекція на лайнері, вони знаходяться ще до цього часу в лікарнях в Японії і під контролем їх лікарів", — розповів Ляшко, "Кореспондент".
Як відомо, з 4 лютого судно Diamond Princess знаходилося на карантині. На його борту було 25 українців. Останніх членів команди евакуювали 1 березня. Всього на судні знаходилися 3,6 тисяч осіб з 50 країн. Загальна кількість хворих перевищила 600 осіб, кілька померли.
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/ukrayinczi-prodovzhuyut-praczyuvaty-na-lajneri-bilya-beregiv-yaponiyi-pislya-karantynu/”