Після зміни влади: Угорщина зробила гучну заяву про Україну

Угорщина не бачить можливості домовитися з політичним керівництвом України і має намір дочекатися зміни влади в країні.

Як передає прес-служба угорського уряду, з такою заявою виступив прем’єр-міністр Віктор Орбан. За його словами, Київ ще може "повернутися на шлях дружби" з Будапештом, якщо після президентських виборів весною 2019-го в Україні "не погіршиться ситуація".

Віктор Орбан

Віктор Орбан

"Ми з’ясуємо, чи буде нинішній курс Угорщини тривати", — сказав Орбан, зізнавшись, що уряд підтримує контакти з фаворитами президентських перегонів і намагається обговорити необхідні зміни у відносинах країн, які можуть бути прийняті після зміни влади.

Новини
Роздача паспортів на Закарпатті: Угорщина зважилася на нову підлість

"Сподіваємося, що Україна буде дружньою і не буде переслідувати угорців, які є громадянами України, і скористається можливістю того, що Угорщина готова брати участь у розвитку Закарпаття і сприяти стабілізації і розвитку України", — заявив прем’єр Угорщини.

Віктор Орбан

Віктор Орбан

При цьому Орбан висловив переконання, що Україна не має перспективи в найближчому майбутньому вступити в НАТО або ЄС. За його словами, для вступу в ці організації Києву вкрай необхідно налагодити відносини з Будапештом.

Віктор Орбан

Віктор Орбан

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше міністр закордонних справ і торгівлі Угорщини Петер Сійярто спробував жорстко зганьбити Україну перед НАТО, зробивши гучну заяву про проблеми угорських нацменшин через закони про освіту і мову.

Читайте всі новини по темі "Закон про мови" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/pislya-zmini-vladi-ugorschina-zrobila-guchnu-zayavu-pro-ukrainu.htm”