Експерти прогнозують зниження цін на пальне

Експерти прогнозують зниження цін на пальне

Ціни на бензин почнуть знижуватися через падіння вартості нафти і нафтопродуктів на світових ринках.

Падіння роздрібних цін спостерігається з початку листопада. Найбільші оператори вже сумарно знизили ціни на 1 грн/л, середній показник по ринку становив 65 коп/л і 55 коп/л для бензину і ДП відповідно.

Очікується що ціни на бензин та дизпаливо впадуть нижче 30 грн/л. Також, протягом найближчих двох тижнів вартість автогазу в роздрібній мережі знизиться з поточних 16 грн/л до 14 грн/л.

— Листопад пройде під знаком падіння цін на АЗС. Сьогодні вже сформований потенціал зниження цін на 1,5₴ А події останніх днів на світових біржах дозволяють сподіватися, що до кінця року ціни на бензин і ДП повернуться на позначки нижче 30 грн/л, — коментує директор "Консалтингової групи А-95" Сергій Куюн.говорить Куюн.

Так, 14 листопада вартість нафти марки Brent впала до 65 доларів за барель, що нижче жовтневого максимуму на 25%.Також, паралельно ціни на дизпальне в Європі знизилися на 9%, на бензин — на 13%.

— Першим на світові тенденції відгукується оптовий ринок. Ціни на вагонні партії бензину за останні два тижні знизилися на 6%, а дизельного пального на 10%. Це створює хороші передумови для передачі естафети автозаправним станціям, — коментує директор "Консалтингової групи А-95" Сергій Куюн.

Ціни на автомобільний газ також будуть знижуватися в зв’язку з обвалом зовнішнього котирування і оптового внутрішнього ринку.


Джерело статті: “http://www.mukachevo.net/ua/news/view/459830”