Українець Підручний завоював бронзу чемпіонату Європи з біатлону

Дмитро Підручний був близький до першого місця на гонці в Білорусі.

Об этом сообщает Роспрес

Loading...

У середу, 26 лютого, в білоруських Раубічах в рамках чемпіонату Європи з біатлону відбувся чоловічий суперспринт, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Перша ж гонка принесла Україні медаль. Капітан нашої збірної Дмитро Підручний на стрільбу стоячи прийшов лідером, але після третього рубежу пішов на коло штрафу.

На заключному вогневому рубежі Підручний стріляв без промахів, але запасний патрон не дозволив йому на фініші наздогнати суперників. Дмитро фінішував третім з відставанням в півсекунди від переможця гонки Сергія Бочарнікова з Білорусі. Віце-чемпіоном Європи став чех Адам Вацлавік.

Також у фінальній частині гонки Україну представляли Руслан Ткаленко і Артем Прима. Ткаленко з одним промахом фінішував 15-м, а Прима з шістьма промахами посів 23-у позицію.

Ястремська в Катарі перемогла чемпіонку Australian Open і вийшла в 1/8 фіналу.

Світоліна зустрілася з Венгером в Катарі: Ястремська та сестри Кіченок також побували на вечірці.