У Демократичній Республіці Конго заявили про найпотужніший в історії країни спалах захворюваності на Еболу

У Конго вакцинують людей, щоб допомогти зупинити поширення вірусу

Спалах Еболи в Демократичній Республіці Конго є найпотужнішим в історії країни – із серпня у країні від вірусу загинуло майже 200 осіб. Про це повідомили в міністерстві охорони здоров’я республіки, пише 11 листопада BBC.

За даними МОЗ ДР Конго, із початку епідемії сукупна кількість випадків зараження Еболою становить 326, із яких 291 випадок підтверджено і 35 – вірогідні.

Щоб зупинити поширення лихоманки, у Конго запустили програму вакцинації, яка охопила майже 25 тис. осіб.

Приблизно половина випадків зараження сталася в місті Бені з населенням 800 тис. осіб. Поточний спалах було зареєстровано у ДР Конго у травні цього року, він є десятим у країні. Його масштаби перевершили найбільший попередній спалах у Ямбуку в 1976 році, під час якого кількість хворих сягла 318, із яких 280 осіб загинули.

Лихоманка Ебола є гострим вірусним захворюванням, у 50–90% випадків призводить до смерті. Основні симптоми: лихоманка, кровотеча, блювання, шкірний висип, діарея, біль у м’язах та суглобах.

У грудні 2016 року у ВООЗ повідомили про створення вакцини від Еболи, яка продемонструвала практично 100-відсоткову ефективність.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-u-demokratichnij-respublitsi-kongo-zajavili-pro-najpotuzhnishoju-v-istoriji-krajini-spalahu-zahvorjuvanosti-eboloj-497884.html”