Підручний прокоментував провал збірної України в естафеті чемпіонату світу з біатлону

Лідер збірної України з біатлону Дмитро Підручний спробував пояснити невдалий виступ команди в естафеті на чемпіонаті світу в Антхольці.

Об этом сообщает Руспрес

Дмитро Підручний

Дмитро Підручний

"Хотів краще відпрацювати на стрільбі. Звичайно, я розумів, що вже йде підготовка до мас-старту, але потрібно було утримати позицію. Трошки турбувала спина, але в мас-старті буду боротися до кінця. У нас немає зараз стабільної четвірки – хтось постійно випадає. Ось я – то спина, і зі стріляниною не все гладко. Це чемпіонат світу. Всi перегорають, хтось готовий краще, хто гірше. Не думаю, що це трагедія", — заявив біатлоніст в ексклюзивному коментарі Олександру Гливинський.

Матеріал підготовлений за сприяння торгової марки Parimatch.

Новини
"Не можу зрозуміти": Санітра неприємно здивувався після естафети чемпіонату світу з біатлону

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна України, яка була представлена Артемом Примою, Сергієм Семеновим, Русланом Ткаленко і Дмитро Підручний зайняла 12-е місце в естафеті.

Найкрасивіші дівчата у нас в Instagram!

Читайте всі новини по темі "чемпіонат світу з біатлону" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/sport/biathlon/pidruchnij-prokomentuvav-proval-zbirnoi-ukraini-v-estafeti-chempionatu-svitu-z-biatlonu.htm”