«Над нами просто знущаються цими магазинами»: мешканці вінницької багатоповерхівки проти відкриття зоомагазину


Жителі будинку по вулиці Академіка Янгеля не захотіли, щоб на першому поверсі їх будинку відкрили зоомагазин, який хочуть облаштувати на першому поверсі в приміщенні колишньої квартири. Дозвіл надала Вінницька міська рада, але мешканці не вірять, що нові сусіди не заважатимуть їх життю, повідомляє кореспондент Vlasno.info.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

— Моя квартира знаходиться поряд, на вулицю виходить спальня. Це буде постійний приїзд та виїзд машин. Жінка, що живе на другому поверсі, поки йшов цей ремонт не могла спати. За мешканців будинку ніхто не думає. Чому вони не винаймають десь офіс. Над нами просто знущаються цими магазинами, — говорить жителька будинку Олена Загаленко.

vinnitsia gromadskii sluchnia 6 1

Представниця зоомагазину Зоряна Ковальчук переконана, що жодних незручностей для мешканців будинку магазин не створить. Навпаки — від магазину для жителів будинку будуть лише одні плюси, буде створено чотири робочих місця.

— Для людей нічого не змінюється, у квартирі зроблений ремонт, ніяких перегородок ми не чіпляємо, єдине, що треба зняти вікно та зробити сходи. Вхідні двері, що в під’їзді, буде заблоковано, щоб не заважати жителям будинку. Магазин не створюватиме великий рівень шуму. Продаватиметься корм у закритих упаковках, — запевняє Зоряна Ковальчук.

vinnitsia gromadskii sluchnia 2 1

Саме те, що вікно приберуть, найбільше і непокоїть жителів будинку. На їхню думку, до магазину постійно будуть приїздити автомобілі з товарами, приходити покупці з тваринами та стоятиме сморід від кормів.

vinnitsia gromadskii sluchnia 1 1

Те, що біля будинку може бути парковка підтвердив і начальник відділу просторового розвитку Департаменту містобудування та архітектури Юрій Самойленко. За його словами вона може бути на два чи чотири місця.

vinnitsia gromadskii sluchnia 4 1 vinnitsia gromadskii sluchnia 3 1 120f9fb0-4ef4-4e26-a8b5-d0abd109f99b 1

З 18 присутніх жителів лише чотири проголосували за створення зоомагазину, а 14 проголосували проти.

Фото: Андрій Оленін


Джерело статті: “http://vlasno.info/politika/gromada/item/34656-nad-namy-prosto-znushchaiutsia-tsymy-ma”